EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

“Zonguldak sporun durumu üzüntü verici”

“Zonguldak sporun durumu üzüntü verici”
Spor - 25.10.2013 Cuma 13:55  - Bu haber 1040 kere okundu.
Almanya’da faaliyet gösteren Avrupa Zonguldak spor Derneği Başkanı Metiner Çeribaşı Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Eyüp Al

            Haber merkezi - Almanya’da faaliyet gösteren Avrupa Zonguldak spor Derneği Başkanı Metiner Çeribaşı Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Eyüp Alabaş’ı ziyaret etti. 

            GMİS Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri ve Zonguldakspor Yönetim Kurulu Üyesi Osman Tutkun’un da hazır bulunduğu ziyarette Çeribaşı, Avrupa Zonguldak Spor Derneği olarak Zonguldasporun bugünkü bulunduğu yer nedeniyle üzüntü duyduklarını belirterek; “ Geçmişi altın harflerle yazılı Zonguldak sporun bugünkü bulunduğu yer nedeniyle üzüntü duyuyoruz. Bizim Avrupa’da özellikle Almanya da oldukça yüksek sayıda Zonguldaklı futbolcumuz var.

Bu genç arkadaşlarımızdan Zonguldak spora futbolcu transfer edebiliriz. Bu transferlerde Zonguldakspor’dan ayrıca maddi bir beklentimiz yoktur. Tüm amacımız Zonguldak sporu o şanlı geçmişine tekrar döndürmektir.  Elbette Dernek olarak maddi yardım da yapabiliriz gücümüz oranında fakat esas önemli maddi yardımdan ziyade kaliteli oyuncu desteği vermektir. Bu konuda yardıma hazırız” şeklinde konuştu.

GMİS Genel Başkanı Eyüp Alabaş ziyaretten memnunluk duyduğunu belirterek,

          “Almanya’dan baba ocağı Zonguldak’a faydalı olmak için kafa yoran Metiner arkadaşımıza teşekkür ediyoruz. Zonguldakspor için de yaptığı makul ve değerli önerileri için teşekkür ediyoruz. Dilerim Zonguldakspor Yöneticisi arkadaşlarım bu önerileri değerlendirir ve el birliği ile Zonguldaksporu o eski şanlı günlerine taşırız” dedi.

Etiketler; GMİS, Zonguldakspor, Alabaş,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

Genel Maden İşçileri Sendikası
18 Aralık 2015 Cuma
Kdz. Ereğli Kestaneci Mahallesi’nde Uzun Mehmet’i anma ve kömürün bulunuşunun 185. Yıl dönümü nedeniyle tören düzenlendi.
10 Kasım 2014 Pazartesi
HEMA’da çalışan madencilerin 38 saat süren eylemi sona erdi.
26 Eylül 2014 Cuma
Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) kömür madeni faciasının yaşandığı Soma’daki son durum hakkında bilgiler verdi.
14 Mayıs 2014 Çarşamba