EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

Alaplı Girişini Yapanın Adını Vereceğim

 Alaplı Girişini Yapanın Adını Vereceğim
Gündem - 01.08.2015 Cumartesi 11:42  - Bu haber 714 kere okundu.
Nuri Tekin’den çok anlamlı sözler; “Benim hassasiyetim siyaset değil. Hizmet. Alaplı için her tür fedakârlığa hazırım…
 Nuri Tekin’den çok anlamlı sözler; “Benim hassasiyetim siyaset değil. Hizmet. Alaplı için her tür fedakârlığa hazırım…

Haber : Mehmet Öztürk

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin Gazetemize yaptığı açıklamada, dobra, dobra, Alaplı Girişi bizim olmazsa olmazımız. Sayın Vekilimiz Faruk Bey burasını ilçeye kazandırsın o kavşağa Faruk beyin adını vermeye hazırım” dedi.

 

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin Alaplı için her şey yeni, Halkımızın Sahil çalışmalarında beni takdir etmesine seviniyorum ama, O çimlerde mangal yakılması çok üzücü. Ben Halkın bu tür olumsuzlukları kendi içinde çözmesinden yanayım. Zabıta gücü ile değil, eğitim odaklı sosyal paylaşımdan yanayım dedi.

Alaplı için Her tür fedakârlığa hazır olduğunu söyleyen Tekin, “Özellikle Zonguldak Milletvekili Sayın Faruk Çaturoğlu ile birlikte el ele verip, İlimiz ve ilçelerimiz için çaba sarf etmenin arzusu içindeyiz.” Alaplı Girişi ile ilgili Faruk beyin yaptığı girişimleri takdir ettiğini söyleyen Nuri Tekin; “Ben aynı hassasiyeti Sayın Ercan Candan ile de dile getirdim. Hatta örnek verdim; Yanı başımızda Düzce örneğini vererek, “Siyaset ayrıcalığı olmamalı. Alaplı için el ele verelim dedim” ama bunu farklı empoze ettiler. O zaman aramızı birileri açtı. Bunu yapanlar içimizdeki siyasilerdi” dedi.

Alaplı girişi için olmaz diyen Karayollarının Ereğli Viyadüğü için yan girişlerinin kaç metre olduğunu hesaplamasını istiyorum Asıl tehlike Ereğli içindir. Alaplı

ALPLI MODERN BİR ŞEHİR OLACAK

EREĞLİ AYRI ALAPLI AYRI İLÇE

Nuri Tekin Alaplı’da başlattığı Sosyal, Ekonomik ve Kültürel çalışmalar hakkında şunları söyledi; Ben Bu ilçeyi Ereğli himayesi altından kurtaracağım. Bir yıl sonra Ereğli Alaplı’ya akacak. Sosyal tesislerimiz yeniden revize edilecek. Bu bağlamda Plajı restore ettik. Şimdi orada daha kalıcı çalımalar yapmaya başladı. Plajımız Bugün açılacak. Halkımız için otobüs seferleri başlayacaktır.

Alaplı’ya Dolgu alanlarına yapılan tesisleri devam ettiriyoruz. Önümüz açık. Özellikle Amfi Tiyatro yerimiz hazır onu da inşallah halkla açacağım” dedi.

PAZAR YERİ YAPIMI İÇİN YENİ ALAN HAZIR

ORASI İÇİN İDEAL KENT MERKEZİ DÜŞÜNCEM VAR!

Alaplı halkının Pazar yeri beklentisi için projemiz tamam yeri için Şimdiki İtfaiye ve güreş alanı olarak bilinen araziye aynı projeyi uygulayacağız. Değişen ve gelişen Şehirlerin iç alanlarının tıkanmaması, Kent Meydanı alanları yaratılması presesine uygun olarak şimdiki alanı bırakmak istiyorum. Yeni yerle eski alan arası yüz metre mesafededir. Halkın talebine de uygun proje olduğu kanaatindeyim” diyerek,  Yapımı süren çalışmalar için halktan duyarlı olmalarını istedi.

Etiketler; ,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
: