EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

Başkan Demirtaş'tan kurban bayramı mesajı..

Başkan Demirtaş'tan kurban bayramı mesajı..
Gündem - 09.08.2019 Cuma 14:27  - Bu haber 85 kere okundu.
Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, yaklaşan kurban bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı..

Başkan Demirtaş'ın mesajı şöyle:

“Bayramlar toplumsal birliği sağlayan değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, insanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği, dostluk ve kardeşlik hislerinin güçlendiği günlerdir. 
Bütün bu değerleri barındıran dinimizin anlamlı günlerinden biri olan Kurban Bayramı, özellikle yardımlaşma ve paylaşmayı da ifade etmektedir. Bu vesileyle toplumsal birliğimizi daha da güçlü tutmalıyız. Bu anlamlı ve özel günlerde, akraba ve komşularımızın yanı sıra kimsesizlerimizi de ziyaret ederek Kurban Bayramı’nı ruhuna uygun yaşamalıyız. 

Saygıdeğer hemşerilerimle birlikte bir bayramı daha kutlayacak olmanın mutluluğu ve heyecanını yaşarken, Kurban Bayramı’nın insanlığa, İslam âlemine, ülkemize sağlık ve huzur getirmesini diliyor, tüm hemşehrilerimin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum”.

Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

Gülüç Belediye başkanı Gökhan Demirtaş, Gülüç düğün salonu'nda aşure günü etkinliği düzenledi.
5 gün önce
Doğru Yol Partisi Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Mustafa Danışmaz, Gülüç’te usulsüz yoldan açılan KYK Yurdu ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu..
9 gün önce
Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Kurban Bayramı’nın ilk günü belediyede düzenlenen bayramlaşma programında, belediye çalışanları, STK temsi
1 ay 9 gün önce
Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, yaklaşan kurban bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı..
1 ay 14 gün önce