EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

BİZDE EKG ÇOK ÇAYCUMA YA VERDİK!!!

BİZDE EKG ÇOK ÇAYCUMA YA VERDİK!!!
Gündem - 13.05.2019 Pazartesi 00:48  - Bu haber 362 kere okundu.
Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi

Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi Başhekimi  D.r Vildan Türkeli Yeni Ufuk'a yaptığı açıklamada özürü kabahatinden büyük açıklama yaptı.

170 Bin Nüfuslu Ereğli Devlet Hastanesi'ndeki cihazları başka ilçelere vererek, ilçedeki hastaları 10-20 gün röntgen çekim günü veren başhekim görevini bıraksa daha iyi.

İşte Yeni Ufuk'un haberi;

Yeni Ufuk'un 'Ereğli Devlet Hastanesi'nin içi boşalıyor!..' başlığıyla kamuoyuna duyurduğu, Kdz.Ereğli Devlet Hastanesinde var olan iki adet Eforlu EKG cihazının birinin Çaycuma Devlet Hastanesine verildiği bu yüzden de Ereğli'de hizmetin aksadığına yönelik haberimize Kdz.Ereğli Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Vildan Türkeli'den açıklama geldi..

Türkeli, Eforlu EKG cihazının Çaycuma'ya verildiğinin doğru olduğunu belirterek; 'Biz o cihazı Çaycuma Devlet Hastanesine geçici olarak verdik.', dedi.

Dün (09.05.2019) itibariyel Çaycuma Devlet Hastanesinin Eforlu EKG cihazı için ihaleye çıktığını belirten Türkeli: "Cihazlarını alır almaz, bizde cihazımızı geri alacağız." dedi.

Bu haber tam bir rezaletin yaşanmışlığının gerçeğini yansıtıyor.

Etiketler; eregli, muhtar, seçim, gündem,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

Kdz. Ereğli Belediyespor Kulübü tarafından başlatılan “Formanı al, Takımına destek ol!” kampanyasına “Sağlam” destek.
3 gün önce
Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Kurban Bayramı’nın ilk günü belediyede düzenlenen bayramlaşma programında, belediye çalışanları, STK temsi
4 gün önce
Karadeniz Ereğli Belediye CHP Meclis Grubu toplanarak, CHP ilçe başkanlığına Neriman Posbıyık'ı aday gösterme kararı aldı. Bu karar ardından toplantıy
8 gün önce
Kdz.Ereğli Belediyesi, halk otobüslerine yönelik denetimler gerçekleştirdi.
8 gün önce