EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

CHP ÜNAL DAN “ZIRNIK YOK! “

CHP ÜNAL DAN  “ZIRNIK YOK! “
Siyaset - 14.06.2015 Pazar 01:41  - Bu haber 1150 kere okundu.
Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Milletvekili A.V. Ünal Demirtaş’ın basınla kavgası tüm gözlerin üzerine çevrilmesine neden oldu.
 Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Milletvekili A.V. Ünal Demirtaş’ın basınla kavgası tüm gözlerin  üzerine çevrilmesine neden oldu.

Daha önce Pusula Gazetesi adını vererek,  kendisinden para sızdırmakla itham ettiği yalan haber yaptığı iddialarıyla dolu Facebook’tan yayınlanan yazısı Zonguldak ve Ereğli Basın Camiasında şaşkınlık yarattı.

Bu ikinci yazısı da tüm basın kamuoyunu ilgilendirmiş, tüm sorumlular vekile “ haydi açıkla!”  diyerek tepki verdiler.

Sosyal Demokratlıkla,işçi dostluğuyla övünen bu vekilin daha mazbatasını almadan etrafına hiç te hoş olmayan yakıştırmalar yapması kamuoyunda ;”Bu mu bizi temsil edecek?” sorularının artmasına neden oldu.

Kendisinden “para sızdırmak “ adına “iftira atan” dediği kişi ya da basın kurumlarının adını vermeyerek, âdete Meslek içinde bulunan yüzlerce gazeteciyi tehdit altında tutan Milletvekili(!) Ünal Demirtaş’ın; “ Boşu boşuna  uğraşmasınlar….Onlara” zırnık yok!” sözü ise tam bir komedi oldu.

İşte bu Vekilin Facebook ‘tan yazdığı yazı. Siz okuyun, siz karar verin.

İŞTE O YAZI…

Av Ünal :“Adaylıktan önce ve adaylık döneminde benden " para sızdırmak için" aleyhime olmadık "iftiralar atan" ve " yalan haberler yapan" gazeteci görünümlü iftiracılar, daha yemin dahi etmeden, küçük maddi menfaatleri için ve maşası oldukları kişiler için başlamışlar yalan haberlere ve iftira ve karalama kampanyalarına.... Hiç beklemesinler, boşu boşuna uğraşmasınlar.... onlara " zırnık" yok.... Gerçek gazetecilerin başımın üzerinde yeri var, onların eleştiri ve önerilerinden her zaman faydalanacağım.... Zonguldak ve ülkemize, onların iftiralarına ve yalanlarına rağmen, paçalarımdan çekip, kendi bulundukları çukura çekmek istemelerine rağmen en iyi şekilde hizmet edeceğim... Güzel Zonguldakımızın, güzel insanları bu gazeteci görünümlü bu " iftiracılara" karşı partimi Zonguldakta birinci yaparak ve bir madenci çocuğunu milletvekili yaparak gereken cevabı verdi sandıkta... Teşekkürler Zonguldak... Teşekkürler... 25. Dönem CHP Zonguldak Milletvekili...Av. Ünal DEMİRTAŞ...

Beğen · Yorum Yap ·

Paylaş

 

Yukarıda yer alan yazıya muhatap kişilerin adını vermeden, bölgemizde yaşayan ve bu işten evine ekmek götürmek için geceleri dahi uykularını bölen, hatta evlerine gidemeyip, bürolarında sabahlayan “gazetecileri!” yok sayarak, kendi sığ dünyasındaki yerel iş dünyasının “büyük basın patronlarının!”  basın kurumlarına servis yapan! Emek dostu(!!!),  patronların ayağına turap olan! Sayın Vekil Ünal Demirtaş’ın bu yazını tüm okurlarımızın okumasına olanak sağlayıp, nasıl bir vekile sahip olduğumuzun gerçek tablosunu aktarmak istedik.

Yorum sizlerin.

Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
: