EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

CHP ÜYELERİ VEKİL BASKISI ALTINDA!

CHP ÜYELERİ VEKİL BASKISI ALTINDA!
Gündem - 06.07.2015 Pazartesi 03:56  - Bu haber 1160 kere okundu.
CHP’ li Vekil Av.Ünak Demirtaş
 CHP’ li Vekil Av.Ünak Demirtaş geçtiğimiz günler Gazetemizde ve sitemizde yer alan köşe yazı için Partilileri fırçalayarak, “ben basına servis yapan partilileri biliyorum .” diyerek adeta gözdağı vermiş.

Eski İl Genel Meclisi Kenan Gündoğdu’nun şahit olduğu bazı konuları dile getiren Öztürk’ün yazısı için çok kızan Ünal Demirtaş’ın Gündoğdu ve bazı partilileri baskı altına alması şaşkınlık yarattı.

Olayın muhatabı Gündoğdu olmamasına rağmen, Gazeteci Mehmet Öztürk tarafından Av. Ünal ‘la ilgili kaleme alınan her yazıda Bilhassa

Gündoğdu’nun  ;” Mehmet Partilimizin adayına fazla yüklenme. Sende demokratsın. Bizden önce sen onu bize tanıtmaya çalışandın” Demesine rağmen, Vekilin CHP gibi Sosyal Demokrat partide yaptığı bu baskısının tabanda yarattığı olumsuzluk derinleşerek ciddi rahatsızlıklara neden olmaya başladı.

 

Tıpkı AKP gibi basına ambargo koyan CHP’li vekilin kaygısının Yapılacak İlçe Kongresinde Yaşar Balcı’yı tehlike görmesinden mi kaynaklanıyor? Sorusunu akıllara getirdiği de dikkat çekmeye başladı.

VEKİL PARTİYE KİMİ İLÇE BAŞKANI İSTİYOR?

CHP içinde başlayan İlçe Kongresi için Vekilin Yaşar dışında Ereğli içinden kimi aday göstereceği merak edilirken, CHP’ de etkili olan Eski DYP İlçe başkanının da parti içinde etkili olması tabanda tepkilere neden olmaya başladı. Av. Ünal’ın kendi adayının yakında kamuoyuna açıklanması bekleniyor.

İ 

Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
: