EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

CHP'nin yılmayan deli dumrulu!

CHP'nin yılmayan deli dumrulu!
Gündem - 08.09.2017 Cuma 00:41  - Bu haber 907 kere okundu.
CHP KDZ Ereğli Eski İl Genel

CHP KDZ Ereğli Eski İl Genel Meclisi Üyesi Kenan Gündoğdu  deyim yerinde ise "Deli Dumrul "gibi köy, köy ,belde belde gezerek, geçmişte hizmet ettiği  köyleri bir, bir geziyor.

 

CHP Eski İl Genel Meclisi  Üyesi Kenan Gündoğdu, tüm önemli günlerde olduğu gibi,Kurban Bayramı'nda da köylerde halkla beraber olmayı sürdürdü.

Ormanlı, Bayat,Kaptaş,Subaşı,Güneşli,Armutlu Cuma,Gülüç,ve diğer köyleri gezerek ,hem partisi adına hem de onlarla olan diyalogunu koparmadığı gibi geniş kitlelere sahip olduğu gücünü devam ettiriyor.

 

CHP İlçe yönetiminin yapması gereken çalışmaları  köy ,köy gezerek, halkın sorunları konusunda bilgiler alan, köylerle bütünleşme mücadelesinin en bariz örneğini  veren Kenan Gündoğdu, nerede ise tek başına veya bazı partili ve yerel basın mensupları ile Kurban Bayramında çok sayıda eve sokağa girdi.

 

CHP içinde Kenan Gündoğdu  gibi 10 Kişi olsa,Ereğli'nin tüm köylerinde 1 -2 delegesi olan CHP' nin,  her köyde 3-5 delege sayısına ulaşması hatta büyük bir üye  sayısına ulaşması da mümkün görünüyor.

 

Kırsal kesimde halk ve Muratlar tarafından sevgi ile karşılanan Kenan Gündoğdu' nun, aday yapılmayıp; Yerine CHP İl Genel Meclisi yapılan Veteriner Ayhan Özçelik'in  İl Genel Meclisi  olmasından bu güne Ortalıkta olmaması,partisi ile hiç bir örgütsel çalışma içinde olmaması da, köylerde şok sözlerle dile getirtiyor .

 

Kenan Gündoğdu, bir zamanlar Ereğli tarihine "Köylü Başkan" olarak ün yapan  Eski İlçe Başkanı Muhammet Arslan'ı anımsatmaktadır...

 Gündoğdu;  "CHP' nin son zamanlarda siyaset adına sokağı ve bireyleri yakından tanıyın. Genel Merkez tarafından "Artık Halka gidin!" şiarının en çarpıcı fertlerinden biri olarak dikkat çekiyor olması CHP' ye güç kazandıroyor.

 Kenan Gündoğdu'nun Kurban bayramında yaptığı ziya terlerden kareler.

 

Etiketler; ereğli, tso, başkan, seçim,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

21 Eylül 2018 16:27:36 Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve beraberindeki belediye meclis üyeleri Almanya Düren Belediye Başkanı Paul Laur
2 gün önce
ALASPLI
26 gün önce
ALASPLI
26 gün önce
ERE
26 gün önce