EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

"ENSELEDİK"

Gündem - 06.01.2018 Cumartesi 13:26  - Bu haber 205 kere okundu.
Zonguldak merkezli eş zamanlı 5 ilde yapılan operasyonda, sosyal medyada ilginç bir detay gözlemlendi.

Haber merkezi - 06 Ocak 2018 tarihinde sabaha karşı Zonguldak merkezli olmak üzere 5 ilde dolandırıcılara yönelik “Çağrı Merkezi Operasyonu” yapıldığı bildirildi.

 

Alınan bilgiye göre, aralarında kadınlarında olduğu 9 kişinin gözaltına alındığı operasyonla ilgili sosyal paylaşım sitesinden açıklama yapan Zonguldak İl Emniyet Müdürü Metin Turanlı’nın ifadeleri dikkat çekti. Turanlı paylaşımında: "Zonguldak’ta sözde Call Center kurmuşlar. Buradan memleketi dolandırmışlar. Enseledik te insanımız yurdum insanı… Bu şeytanlar şeytan oldukça çok işimiz var çok” dedi.

 

Öte yandan, Zonguldak’ın dışında eş zamanlı olarak, İstanbul, İzmir, Bilecik, Balıkesir ve Bilecik’te yapılan operasyonlarda gözaltına alınan 9 kişinin sorgularının devam ettiği kaydedildi. Zanlıların onlarca kişiyi mağdur ettikleri öğrenilmiştir.   

Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Zonguldak Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.
9 gün önce
Zonguldak ve Ereğli’nin gündemine düşen ve büyük yankı yapan Karadeniz Ereğli İlçe Emniyet Müdürü’nün 20 sayfadan oluşan istifa mektubundan sonra...
10 gün önce
Zonguldak merkezli eş zamanlı 5 ilde yapılan operasyonda, sosyal medyada ilginç bir detay gözlemlendi.
12 gün önce
AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu ve beraberinde AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan ve Partil
12 gün önce
 
 
Haber İle ilgili Diğer Videolar