EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

"Erdemir plajı siyasete kurban gitmesin!.."

Gündem - 06.08.2019 Salı 17:42  - Bu haber 83 kere okundu.
Kdz.Ereğli Kent Konseyi Başkanı Gökhan Günay, muallakta kalan Erdemir Plajı'nın akibetiyle ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

Açıklamasında 'Plaj siyasete alet edilmeye çalışılıyor', diyen Günay, daha önceki söylemini yineleyerek; 'Denizler halkındır. Bu alanı halkın kullanımına açacak kapasitesi bulunan Kdz.Ereğli Belediyesidir. Şuanki tabloda plaj alanının siyasete alet edilmeye çalışıldığını üzülerek gözlemliyoruz. Siyasi rant peşinde olan ufak bir klik, bu alanı köylere hizmet götürme birliğine vermek istiyor. Bu maceradan öteye gitmez!.. Türkiye'nin hiçbir yerinde böyle bir örnek yoktur. Siyaseti bırakıp, biran önce plaj bölgesi gerçek sahibine yani halka verilmelidir. Kdz.Ereğli Belediyesi de bu alanın denetimini ve hizmetini üstlenmelidir. Bölge halkını mağdur etmek kimsenin haddine değildir." şeklinde konuştu..

Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bize el uzatan herkese yardımcı olacağız. Bakanlarımıza ‘Belediyelerden gelen makul talepleri mutlaka yerine geti
2 gün önce
Zonguldak-Ereğli karayolunda arı sokması nedeniyle kaza meydana geldi..
2 gün önce
Kdz. Ereğli Çilek Halk Otobüsleri Kooperatifi 'Formanı Al, Takımına Destek Ol' kampanyasına katılarak Kdz. Ereğli Belediyespor'a destek oldu.
2 gün önce
Kdz. Eregli Belediye Baskani Halil Posbiyik?a bugün gittigi bir programda teneffüs arasinda olan lise ögrencileri coskulu sevgi gösterilerinde bulundu
2 gün önce