EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

EREĞLİ BELEDİYESİ ASFALT MEVSİMİNİ AÇTI

EREĞLİ BELEDİYESİ ASFALT MEVSİMİNİ AÇTI
Gündem - 11.07.2015 Cumartesi 01:40  - Bu haber 362 kere okundu.
Karadeniz Ereğli Belediyesi 2015 yılı asfalt çalışmalarına, Hamzafakıhlı’dan start verdi.
 Karadeniz Ereğli Belediyesi 2015 yılı asfalt çalışmalarına, Hamzafakıhlı’dan start verdi.
 
 

Kdz. Ereğli Belediyesi asfaltlama çalışmalarına başladı. Toplam 20 bin metreküp malzeme kullanmak suretiyle asfalt dökme programı yapan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, sıcak asfalt çalışmalarına Hamzafakıhlı Mahallesi’nden başladı.

Ağır tonajlı araçların da Organize Sanayi Bölgesi’ne geçiş olarak kullandığı ve bu nedenle bozulan yolun 4 kilometrelik kısmını asfaltlayacak olan ekipler, söz konusu noktadaki çalışmaları 3 gün içinde bitirmeyi planlıyor.

Asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, yaptığı açıklamada, “Hamzafakıhlı yolu özellikle ağır tonajlı araçların geçiş güzergâhı olması nedeniyle çok bozuktu. Bu bölgede yaşayanların isteğini yerine getirmek için startı buradan verdik.

Yaklaşık 18-20 kilometrelik yol ağına sıcak asfalt dökmeyi planlıyoruz. Asfalt çalışmalarını kendi öz kaynaklarımızla, borçlanmadan yapıyoruz. Hamzafakıhlı’nın ardından Köse ağzı ve program dâhilindeki diğer bölgelerde asfalt çalışmalarımız sürecek” dedi. 

 

 

Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

Alaplı İlçesi Çay Köyüne bağlı Sarıkadı Mahallesinde oturan vatandaşlar fındık fiyatlarını fındıklarını yakarak protesto ettiler.
10 gün önce
Alaplı'nın Yağışlı köyünde yaşayan
10 gün önce
Ereğli Belediyesi Yılmaz Madencilik'e satış kararı aldığı yere (mahlle arasına ) Beton Santrali yapma kararı meclisten de geçecek mi?
10 gün önce
Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi Eski binasının olduğu yere 4 Yıllık Fakülte yapılması kararı
12 gün önce