EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

GENÇLİK ALAPLI İÇİN BİRLEŞTİ

GENÇLİK ALAPLI İÇİN BİRLEŞTİ
Gündem - 26.01.2019 Cumartesi 23:58  - Bu haber 182 kere okundu.
Alaplı Aile Sahil Park’ta toplanan

Alaplı Aile Sahil Park’ta toplanan yüzlerce genç, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’e, Şampiyonlara yakışır karşılama...  
Akşam Alaplı Aile Sahil Park’ta bir araya gelen gençler Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’in Aile Sahil Parka gelmesi ile birlikte ‘En büyük başkan bizim başkan’ sloganları ile adeta Alaplı sahilini inlettiler. 
Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’in 5 yıldır yapmış olduğu çalışmaları göz önünde bulundurarak 31 Mart yerel seçimlerinde Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’e tam destek vereceklerini ifade ettiler. Alaplı gençliğinin yıllarca gidecek bir sahili bile olmadığı için Ereğli ve Akçakoca gibi İlçelere gitmek zorunda kaldığını, Alaplı’nın karanlık sokaklarında yaşamak zorunda kaldıklarını ifade eden Gençler; ‘ Alaplımız Belediye Başkanımız Nuri Tekin ile kabuğunu kırdı. Nuri Başkanla hizmeti gördü, Nuri Başkanla yaşanabilir bir ilçe seviyesine geldi. Başkanımızın bu çalışmalarını görmezden gelemezdik. Nuri Başkanın önümüzdeki dönemde de Alaplı’ya büyük hizmetler yapacağına inanıyoruz. Bu yüzden 31 Mart yerel seçimlerinde Alaplı için, Alaplı’nın geleceği için 31 Mart yerel seçimlerinde Belediye Başkanımız Nuri Tekin’i destekleyeceğiz’ dediler.
GENÇLERİMİZ İÇİN DAHA GÜZEL ÇALIŞMALAR YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Gençlerin kendisine göstermiş oldukları ilgi ve desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür eden Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Alaplı halkının menfaatleri doğrultusunda çalışmaya devam edeceklerini söyledi. 
Alaplı’da gençlerin yararlanabilecekleri daha fazla sosyal donatı alanları ve aktivite alanları oluşturmaya devam edeceklerini ifade eden Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin; ‘ Alaplı’da son 5 yılda çok güzel çalışmalara imza attık. İnşallah önümüzdeki dönemde daha güzel çalışmalara imza atacağız’ dedi.

Etiketler; şehit, recep, turan, alaplı,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

Karadeniz Ereğli'de
2 ay 1 gün önce
aaa
2 ay 8 gün önce
 
Haber İle ilgili Diğer Fotoğraflar
 
Haber İle ilgili Diğer Videolar