EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

GÜNDOĞDU'DAN BAYRAM MESAJI

GÜNDOĞDU'DAN BAYRAM MESAJI
Gündem - 01.09.2017 Cuma 22:55  - Bu haber 253 kere okundu.
Dönemin şartları içerisinde

Dönemin şartları içerisinde askeri kuvvetlerimizden kat kat üstün bir ordu karşısında kazanılan Başkomutanlık Savaşı ile milletimiz birlik ve beraberliğinden, hürriyet ve istiklalinden en zor koşullarda dahi vazgeçmeyeceğini adeta tüm dünyaya haykırmıştır. Bizlere bağımsızlığımızı armağan eden ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını şehitlerimizi saygı ile anıyor, tüm ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyorum..Bayramlar milli ve dini duyguların,inançların,örf ve adedlerin sergilendiği,bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği,kuvvetlendiği günlerdir.hep bir arada,sevgidolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileği ile sevgi,barış ve adaletten ödün vermeyen yurttaşlarımın milli ve dini inançlarının bir arada yaşama sevinci olan her iki bayramını da yürekten kutluyorum. 2009-2014 CHP İl genel meçlis üyesi Kenan GÜNDOĞDU.

Etiketler; ereğli, tso, başkan, seçim,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

Alaplı İlçesi Çay Köyüne bağlı Sarıkadı Mahallesinde oturan vatandaşlar fındık fiyatlarını fındıklarını yakarak protesto ettiler.
10 gün önce
Alaplı'nın Yağışlı köyünde yaşayan
10 gün önce
Ereğli Belediyesi Yılmaz Madencilik'e satış kararı aldığı yere (mahlle arasına ) Beton Santrali yapma kararı meclisten de geçecek mi?
10 gün önce
Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi Eski binasının olduğu yere 4 Yıllık Fakülte yapılması kararı
12 gün önce