YAŞAR BALCI SİYASETEN AYIP ETTİ!

Balcı burada ne demek istedi?

Siyaset   A+a-

Balcı burada ne demek istedi?

Balcı;” Medyalarınızdan en az 1-2 yıl içerisinde mesleki olarak haberlerim hariç siyasi olarak bayram ve diğer önemli günlerde haberim ve onayım olmadan siyasi ilan ve reklam yapılmamasını hasetten rica ediyorum.”

 

Haber Merkezi:

CHP Kdz Ereğli Eski İlçe Başkanı Yaşar Balcı,6 Aralık Kongresinde rakibi Sertan Ocakçı’ya 48 farkla yenilince ,Yerel Basına yazdığı bir açıklama ile 2 yıl siyasete ara verdiğini açıkladı.

 

Yerel Basınla  1-2 yıl içinde kendi istediği kişiler ile diyaloğa gireceğini kalın çizgilerle belirten Yaşar Balcı Kamuoyunda şaşkınlık yaratan açıklaması ile siyasete başka bakış açısı getirdi.

Balcı açıklamasıyla; Siyasette ara verme sistemini de yaratarak “pes artık” dindirtti.

YEREL BASINA SAYGISIZLIK

Chp Esli İçe Başkanı ve Milletvekili aday adayı Yaşar Balcı’nın basına yaptığı yazılı açıklama içinde yer alan açıklamalar bir ilçe başkanına yakışmadığı gibi, basını “dilenci !” yerine koyan manidar açıklaması söyle;

“Değerli basın mensupları arkadaşlarım ;

 

Uzun süreden bu yana siyasi yaşamımın her anında yerel basın mensupları , siz dost ve arkadaşlarımızla hep beraber olduk.

Bazen iyi anılarımız , bazen kötü anılarımız oldu. 6 Aralık ta yapılan ilçe kongresinde ilçe başkanlığını yeni bir arkadaşımız kazandı.

Başta ben olmak üzere tüm CHP lilerin , yeni yönetime destek olmak gibi zorunluluğumuz vardır. Önümüzdeki 4 yıl içerisinde

herhangi bir seçim çalışması olmayacağından , kendim Yaşar Balcı olarak siyasetin biraz gerisinde kalmak istiyorum.

Sorumlu olduğum 5 kişinin ekmek yediği Mali Müşavirlik mesleğimi icraya devam edeceğim.

 

Sizlerden ricam , bu süreçte bana yardımcı olmanızı rica ediyorum. 31.12.21015 yani bu yılbaşı dahil olmak üzere yazılı ve görsel

medyalarınızdan en az 1-2 yıl içerisinde mesleki olarak haberlerim hariç siyasi olarak bayram ve diğer önemli günlerde haberim ve onayım olmadan siyasi ilan ve reklam yapılmamasını haseten rica ediyorum. En az 2 yıl siyasi olarak öne çıkmamam gerekiyorki yeni yönetimdeki arkadaşlarımız daha rahat çalışsınlar. Çünkü onların başarısı , CHP nin başarısı olacaktır.

 

Bu duygu ve düşüncelerimle , hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum, sevdiklerinizle nice sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyorum.”

 

YAŞAR BALCI

MALİ MÜŞAVİR

Balcı’’nın siyasi çevreleri şaşkına çeviren bu açıklamasıyla artık kispete vurduğu ileri sürülerek, Balcı’nın siyasi sonunun açıklaması denildi.

 

Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
BU İÇERİK FACEBOOK YORUMUNA AÇIK DEĞİL!
son gelişmeler
öne çıkanlar