SP'den, CHP'ye destek: 'Neler görüp, neler atlattınız!.'

Saadet Partisi Kdz. Ereğli İlçe Yönetimi, Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Siyaset   A+a-

Geçtiğimiz süreçte gerçekleşen kongre sonrası ilk parti ziyaretini Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığına gerçekleştiren Saadet Partisi Kdz. Ereğli İlçe Yönetimi, İlçe Başkanıİsmail Fota ve partililer tarafından karşılandı.

Saadet Partisi Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Hasan Soyer ve yönetimine başarılar dileyen CHP İlçe Başkanı Fota, Saadet Partisi ile Millet ittifakı çerçevesinde çok güzel çalışmalar yaptıklarını belirterek şunları söyledi:

"SP İLE ÇOK GÜZEL ÇALIŞMALARA İMZA ATTIK!"..

“Saadet Partisi ile Millet ittifakı çerçevesinde çok güzel çalışmalar yaptık bugüne kadar. İnşallah bundan sonra bu çalışmalar devam eder. Halkımız ilerleyen günlerde çok daha güzel işler görecek. Her şey çok daha güzel olacak. Partimize nezaket ziyaretinde bulundular. Kendilerine hoş geldiniz diyoruz. Yeni seçilen yönetime başarılar diliyoruz, inşallah çok güzel işler olacak. Buna inanıyoruz. Biz de önümüzdeki süreçte kongre süreci yaşayacağız. Belki olumsuz giden bir takım işler oluyor, bunlar inşallah düzelecek.”

"NELER GÖRÜP, NELER ATLATTINIZ!.."

Saadet Partisi önceki dönem İlçe Başkanlarından Gökhan Göktaş ise parti adına yaptığı açıklamada, yeni yönetim olarak ilk ziyaretlerini Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli İlçe örgütüne gerçekleştirdiklerini belirterek şunları söyledi:

2 hafta önce yaptığımız kongremize teşrif eden ilçe başkanımız başta olmak üzere il genel meclis üyelerimizin tamamı, milletvekili, belediye başkanı ve diğer CHPli arkadaşlarımızın hepsine çok teşekkür ediyoruz. Bizi yalnız bırakmadılar. Bizler yeni yönetim olarak ilk parti ziyaretimizi Cumhuriyet Halk Partisine yapıyoruz. Kendileri de yakında kongrelerini yapacak. Başkanım, sizler Cumhuriyet’in en eski partisisiniz. Siz neler gördünüz, neler atlattınız. Bunlar sizin için basit şeyler. İnşallah Ereğli’ye, Türkiye’ye hizmet edeceğiz.

Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
BU İÇERİK FACEBOOK YORUMUNA AÇIK DEĞİL!
son gelişmeler
öne çıkanlar