GÜNAY'DAN ZİYARET

Kent Konseyi Başkanı Gökhan Günay, Ormanlı Seyitahmetli Mahallesinde yaşayan, kanser tedavisi gören Yüksel Can 'ı ziyaret etti.

GÜNAY'DAN ZİYARET

Gündem    - Bu haber 50 kere okundu.A+a-

 Karadeniz Ereğli Kent Konseyi Başkanı Gökhan Günay, Ormanlı Seyitahmetli Mahallesinde yaşayan, kanser tedavisi gören Yüksel Can 'ı ziyaret ederek, hem geçmiş olsun, hem de tedavi sürecinde yaşadığı sorunlara ilişkin bilgi aldı.
Kent Konseyi Başkanı beraberinde ,Serpil Özsoy,Yardımseverliliği ile bilinen Şenel Özdemir , Y. Can'ın eşi Zübeyde Can tarafından karşıladı. Can'ın Kemoterapi için Zonguldak'a gittiğini söyleyen eşi, Kent Konseyi Başkanını ve beraberindeki heyete teşekkür etti.Eşinin yaklaşık 1 yıldır bu hastalığın pençesinde olduğunu söyleyen Z.C, Allahtan unut kesilmez.Tedavi için her gün Zonguldak'a gidildiğini ,bu aşamada zorluklar çektiklerini söyledi.
 
Kent Konseyi Başkanı Gökhan Günay, "Ben kardeşimiz Yüksel beye acil şifalar diliyorum.Tedavi sürecinde elimizden geldiği kadar destek vererek ;"bir insanı hayata döndürme mücadelemize destek veren hayırsever iş adamlarımıza ,bu vesileyle teşekkür ediyorum." Zor günlerde halkımızın yanında olabilme kutsallığının bilinci içinde evi yanan, hatta başkaca sorunlar yaşayan maddi zorluklar çeken,hatta şu önemli günlerde ,Evlerinde sıcak aşa muhtaç insanlara bir nebze olsun çare olmak ,bir kentlilik bilinci içinde en büyük amacımız.
Bu arada 3 gün sonra Mübarek Ramazan ayını bitiriyoruz.Allah tüm oruç tutanlara sağlık sıhhat versin. Ardından Mübarek Ramazan Bayramına gireceğimiz şu günlerde Pandemi döneminde ,tüm insanların ,mutlu ve huzurlu bir bayram geçirebilmeleri ve aileleriyle birlikte gelecek bayramlara kavuşmaları dileğiyle ,tüm Ereğli Halkımıza sevgi ve saygılar sunuyorum. "dedi.
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
BU İÇERİK FACEBOOK YORUMUNA AÇIK DEĞİL!
son gelişmeler
öne çıkanlar