YAŞAR CİĞER'İN HALK İÇİN BİTMEYEN ENERJİSİ

Yangınlarda ve her türlü sosyal yardımlarda adını duyuran Ciğer'in başarısı ödüllendirilmeli.

YAŞAR CİĞER'İN  HALK İÇİN BİTMEYEN ENERJİSİ

Gündem   A+a-

 Karadeniz Ereğli Kızlay Derneği Başkanı Yaşar Ciğer'in halk için bu güne kadar görülmemiş Kıaılay Performansı ,ilçede daha önce Kızılay yönetimlerinin ,aynı aktiviteleri neden yapmadıkları soruları gündeme geldi.Yangınlarda ve her türlü sosyal yardımlarda adını duyuran Ciğer'in başarısı ödüllendirilmeli.
 
Kdz. Ereğli ilçesi Türk Kızılay’ı Şube Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, Kandilli’de evi yanan aileyi ziyaret ederek durum tespiti yaptı. Karameşe ailesinin yanından ayrılan Kızılay ekibi daha sonra Kandilli belediye başkanı Mustafa Aydın’ı ziyaret ettikten sonra belde de maske, dezenfektan ve eldiven dağıtımı gerçekleştirdi.
 
Türk Kızılay’ı Ereğli Şube Başkanı Yaşar Ciğer, beraberinde yönetim kurulu ve gönüllü Kızılay üyeleri ile birlikte Dün gece saatlerinde evleri tamamen yanan Karameşe ailesini ziyaret etti. Yanan evde durum tespiti yapan Kızılay Başkanı Yaşar Ciğer ve ekibi, Bilal ve İlhan Karameşe Kardeşlere nakit, gıda ve barınma ile ilgili yardımlar yapıldı. Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Türk Kızılay’ı Ereğli Şube başkanı Yaşar Ciğer “Karameşe ailesinin evinin tamamen yanmasından dolayı büyük üzüntü duyduk. Kızılay olarak şu anda yapılması gereken yardımlarımız gerçekleştirdik. Kızılay olarak yardımlarımız devam edecek” dedi. Ciğer ve ekibi, ,yardımların teslim edilmesinin ardında ailenin yanından ayrıldı.
 
 
BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET ETTİLER..
 
Öte yandan ,Türk Kızılay’ı Ereğli Şube Başkanı Yaşar Ciğer ve beraberindeki heyet daha sonra Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Aydın’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Kızılay olarak Koronavirüs salgınında ilçe ve köylerinde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verildi. Ziyaretin ardından Türk Kızılay’ı Ereğli Şube Başkanı Yaşar Ciğer ve beraberindeki heyet, esnaf ve vatandaşlara de maske, dezenfektan ve eldiven dağıtımı gerçekleştirdiler.
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
BU İÇERİK FACEBOOK YORUMUNA AÇIK DEĞİL!
son gelişmeler
öne çıkanlar