Kdz. EREĞLİ KAYMAKAMI İSMAİL ÇORUMLUOĞLU BASIN BAYRAMINI KUTLADI

Ereğli Kaymakamı Sayın İsmail ÇORUMLUOĞLU’nun “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı ” dolayısıyla yayınlamış olduğu mesaj aşağıda yer almaktadır.

Kdz. EREĞLİ KAYMAKAMI İSMAİL ÇORUMLUOĞLU BASIN BAYRAMINI KUTLADI

Gündem   A+a-

Kdz. Ereğli Kaymakamı Sayın İsmail ÇORUMLUOĞLU’nun “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı ” dolayısıyla yayınlamış olduğu mesaj aşağıda yer almaktadır.
Her yıl 24 Temmuz’da Gazeteciler ve Basın Bayramı ile birlikte “Basından Sansürün Kaldırılışının” yıldönümünü kutluyoruz. Topumda meydana gelen olaylar hakkında kamuoyunu objektif, tarafsız ve doğru bilgilendirmek basınımızın temel görevidir. Böylesine önemli bir misyonu üstlenen gazetecilerin, bu ilkeler doğrultusunda ortaya koydukları emek, çaba ve gayretleri takdire şayandır. Basın hürriyeti içinde görevlerini yerine getiren ulusal ve yerel basınımız, özgürlüklerin ilerlemesi ve kamuoyu oluşumunda büyük bir güce sahiptir. Gerek ülkemizin gerekse Ereğli’mizin her alanda hedeflenen başarıya ulaşmasında ve bu başarının ülkemiz ve ilçemiz ekonomisine olumlu yönde yansımasına, basın mensuplarının gösterdikleri duyarlılık ve bu konuda yaptıkları başarılı çalışmalar büyük katkı sağlamaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle, sansürün kaldırılışının 112. yıl dönümünde; tüm basın mensuplarının “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını” en içten dileklerimle kutluyorum. İlçemiz basınına bu güne kadar olduğu gibi, bundan böyle de ilkeli ve tarafsız bir anlayışla sürdüreceğine inandığım çalışmalarında başarılar diliyor, saygılarımı sunuyorum.
İsmail ÇORUMLUOĞLU
Kaymakam
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
BU İÇERİK FACEBOOK YORUMUNA AÇIK DEĞİL!
son gelişmeler
öne çıkanlar