EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

HALK VEKİLİNE DOKUNMAYA KAVUŞTU

HALK VEKİLİNE DOKUNMAYA KAVUŞTU
Siyaset - 28.06.2015 Pazar 17:48  - Bu haber 1065 kere okundu.
AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu
 AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu bugün Molabey’de halkla buluştu. AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Yavuz   ve İl Genel Meclisi üyelerinin bulunduğu teşekkür ziyaretinde tek tek iş yerlerini gezen Çaturoğlu  her zaman vekaleti aldığı halkın emrinde olacağını söyledi.

Çaturoğlu’nun gezisinde Eski değirmende un yapan Çaturoğlu ,Un tamam ,şeker tamam sıra helva yapmada diyerek, espri yaptı.

Öte yandan Çiçekli muhtarı Faruk Çaturoğlu’nun gezisi esnasında;” Biz bu tabloyu yıllardır özledik. İlk olarak vekil olduktan sonra köyüme gelen bir vekilimiz oldu.

Allah utandırmasın. Biz ara sıra halkın arasında olan, onları dinleyen vekile ilk defa sahip olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Çaturoğlu özel görüşmemizde Ereğli ve Alaplı halkının benden istediği hizmeti ,sosyal dayanışmayı ve Ankara’dan Ereğli’ ye köprü olmaya kararlı olduğunu söyledi.

 

 

Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, CHP grubu adına Belediye Meclis üyesi Özkan Özyağcı tarafından mahkemeye verilen Kent Meydanı ve Cami pro
1 ay 2 gün önce
Karadeniz Ereğli CHP ilçe Başkanı Sertan Ocakçı ‘nın rahatsızlığı ilçede üzüntü ile
1 ay 16 gün önce
21 Eylül 2018 16:27:36 Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve beraberindeki belediye meclis üyeleri Almanya Düren Belediye Başkanı Paul Laur
1 ay 23 gün önce
ALASPLI
2 ay 18 gün önce