EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

HASAN 'IN ANNESİ VE EŞİNİN SON SARILIŞLARI

HASAN  'IN ANNESİ VE EŞİNİN SON SARILIŞLARI
Gündem - 05.03.2019 Salı 14:10  - Bu haber 405 kere okundu.
Karadeniz Ereğli Belediyesi çalışanı Güvenlik görevlisi hASAN Kaan Arslan belediye önünde

Karadeniz Ereğli Belediyesi çalışanı Güvenlik görevlisi  hASAN Kaan Arslan belediye önünde yapılan tören ardından köyü olan Ruşenler e götürüldü.

Belediye başkanı Uysal göz yaşlarını tutamadı.

Uysal; Acımız çok büyük. Çok sevdiğimiz, her sabah beni güler yüzüyle kapıda 'Günaydın Başkanım' diyerek karşılayan güvenlik personelimiz, yüreği güzel insan Hasan Kaan Arslan'ı ani kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşamaktayım. Ailesine, sevenlerine başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet osun. "dedi.

Törene; Ereğli Belediyesi eski başkanı Halil Posbıyık,AKP Belediye Başkan adayı :Erol Şahin, ve çok sayıda siyasi parti temsilcileri katıldı.

BİR ANNENİN VE EŞİN FERYADI KULAKLARI TRIMALADI

Karadeniz  Ereğli ilçe Belediyesinde güvenlik görevlisi olarak çalışan ve kalp krizi geçiren Hasan Kaan Arslan’ın durumunu iyiye gittiği öğrenilmişti ancak yeniden yoğun bakıma alınmıştı.

Eşiyle birlikte gittiği düğün salonunda bir anda fenalaşan Hasan Kaan Arslan, ambulansla Ereğli Özel Echomar Hastanesine kaldırılmış, acil ameliyata alınan Hasan Kaan Arslan, üst üste iki  operasyonun ardından yoğun bakıma alınmıştı. Hayati tehlikeyi atlatan Hasan Kaan Arslan’ın iyiye giden durumu yeniden kötüleşmesi üzenine . Tekrar Yoğun bakıma alınan Arslan, bu sefer kurtarılamadı.

HASTANE DENETLENMELİ

ECOHOMAR Hastanesine son zamanlarda yoğun bakıma gelen kalp hastalarının ölüm vakalarının çoğalması dikkat çekiyor.Hastanede mikrop kapan S.T' nin de aniden Zonguldak'a alınması dikkat çekerken Korner Yoğun Bakım Ünitesinde ölüm vakalarının araştırılarak ölümlerin ihmal ya da eksik uygulama olup olmadığı konusunda kamuoyunun aydınlatılması gerektiği konusunda Sağlık Bakanlığına bağlı İl Sağlık Müdürlüğünün ölümleri dikkate alması isteniyor.

UYSAL IN GÖZ YAŞLARI SİNEYİ DELDİ

Etiketler; şehit, recep, turan, alaplı,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

 
Haber İle ilgili Diğer Fotoğraflar
 
Haber İle ilgili Diğer Videolar