İŞTE ÖZLEDİĞİMİZ MİLLETVEKİLİ PROFİLİ

Yağan sağanak yağmur altında Kdz. Ereğli İlçesine bağlı Kaptaş pazarı gezen

Siyaset   A+a-

 Sağanak yağmur altında Kdz. Ereğli’nin  Kaptaş pazarı gezen AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, “Islandık ama bu vatandaş için her şeye değer.” sözüyle Seçim öncesinde olduğu gibi seçim sonrasında da hep yanlarında. “Biz onlara başınıza değil, yanınıza geleceğiz sözünü verdik. “ diyerek , sözde Sosyal Demokrat, sözd e halkçı olduklarını söyleyen CHP^li Milletvekillerinin yapamadıklarını yaparak halkın vekili olma yolunda emin adımlarla yürüyor.

YAĞMURA YAKALANDI

 

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı M. Fatih Çakır, AK Parti’nin Kdz. Ereğli ve Alaplı’daki bazı yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Kaptaş’ta haftada bir Cumartesi günü kurulan halk pazarına giden Çaturoğlu burada sağanak yağışa yakalandı.

 

Yağan şiddetli yağmura aldırmadan gezisine ara vermeyen Çaturoğlu, pazardaki esnafın tek tek elini sıkarak, “Bol kazançlar” diledi. 7 Haziran Pazar günü yapılan seçimleri için verdikleri desteklerden ötürü teşekkür etti.

 

HALKIN MEMNUNİYETİ SICAK KARŞILAMA OLDU…

Pazarcı esnafının sorun ve isteklerini de dinleyen Çaturoğlu’a vatandaşlar, “Bizi unutmayın dedik, unutmadınız, çok teşekkür ediyoruz. Yine sık sık gelin. Her zaman siz kapımız açık. Bizim yol ve su konusunda sıkıntılarımız var. Bu sıkıntılarımızı sizlerle beraber aşacağımıza yürekten inanıyoruz. Bu sorunlarımızda çözerseniz bizleri mutlu edersiniz” şeklide taleplerde bulundu.

 

SU SORUNUNU BENİM MESLEM

 

Vatandaşlardan gelen talepler arasında yer alan su konusunun çözümü için Pazartesi günü ihalenin yapılacağını ve Kaptaş’da su sorununun kalmayacağın müjdesini veren Çaturoğlu, gelen talepleri tek tek not aldırdı, çözümü noktasında ellerinden gelen gayreti göstereceklerinden kimsenin kuşkususun olmamasını istedi.

 

Çaturoğlu, “ Yağan yağmurda Islandık ama bu vatandaş için her şeye değer. Seçim öncesinde olduğu gibi seçim sonrasında da hep yanlarındayız Biz her zaman çalışan, günümüz koşullarında ekmeklerini taştan çıkaran esnafımızın yanındayız. Pazarcı esnafımız emekçi insanlar. Sabahın erken vaktinde olumsuz koşullarda ekmeğini arıyor. Eğer bize bu görev verilirse onlara her şartta yardımcı olacağız. Emekçi kardeşlerimize daha iyi koşullar sağlamak bizim görevimiz.” İfadelerini kullandı.

 

Çaturoğlu kahvehanelerde de halkla sıcak diyaloglar kurarak, seçimden sonra Ankara’ya gidip hala dönmeyen CHP vekillerini arayanlar için, ben sizin vekilinizim. İçinizden biriyim. Diye espri yaptı.

Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
BU İÇERİK FACEBOOK YORUMUNA AÇIK DEĞİL!
son gelişmeler
öne çıkanlar