EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

Kdz. Ereğli Belediyesi CHP Meclis üyelerinden Neriman Posbıyık'a tam destek

Kdz. Ereğli Belediyesi CHP Meclis üyelerinden Neriman Posbıyık'a tam destek
Gündem - 09.08.2019 Cuma 22:50  - Bu haber 112 kere okundu.
Karadeniz Ereğli Belediye CHP Meclis Grubu toplanarak, CHP ilçe başkanlığına Neriman Posbıyık'ı aday gösterme kararı aldı. Bu karar ardından toplantıy

 Posbıyık şu mesajları verdi:

"Bu süreç Ereğli ve CHP için çok önemli. Tarihi bir sorumluluk olarak görüyorum. İki yıldır partimizin ilçede geldiği nokta hepimiz tarafından biliniyor. Zor bir süreç, bu süreci atlatmak için sizin de desteğinize ihtiyacım var. Hep birlikte başaracağız, birlikte yöneteceğiz, karar alma süreçlerinde birlikte olacağız. Partimizin ilkeleri doğrultusunda açık, saydam ve denetlenebilir bir yönetim için adayım. Hedefimiz önce partimiz olmalı. Bütün bölgeye örnek bir parti yönetimi oluşturmak zorundayız.
Bütün aday adaylarına saygı duyuyorum ama birlik beraberlik içinde olmamızın partimize ve Ereğli'ye yarar sağlayacağına inanıyorum. Ben elimi taşın altına koymaya hazırım. Bu süreçte partililerin desteğini bekliyorum."
Posbıyık daha sonra CHP Kdz.Ereğli İlçe Başkanlığı’nda adaylığına ilişkin açıklama yaptı.
 
SİYASİ HAYATI
 
Emekli Öğretmen Neriman Posbıyık, 2010 yılından itibaren 5 yıl boyunca Kent Konseyi Kadın Meclisi başkanlığı görevini sürdürdü. 2011 yılı Genel seçimlerinde 24'üncü dönem Zonguldak milletvekili adayı olan Neriman Posbıyık, 2012 yılında da CHP Parti Meclisi adayı oldu. Bu süreçte, Ereğli'de pek çok sosyal sorumluluk projesine imza attı ve öncülük etti. Sevgi Çemberi Derneği kapsamında Eğitilebilir Engelliler için yaptıkları projeler öne çıktı.
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

Posbıyık: Mahallelerde tiyatro oyunları düzenleyeceğiz
24 gün önce
Neriman Posbıyık konuşmasında, "Ben Neriman Posbıyık'ım. Bir Cumhuriyet kadınıyım. Atatürkçü ve devrimci bir öğretmenim. Gücümü eşimden değil buradan
27 gün önce
CHP İlçe Başkanı İsmail Fota basın toplantısında açıkladı..
1 ay 2 gün önce
Neriman posbıyık, chp kongresi'nin iptali hakkında açıklama yaptı
1 ay 3 gün önce