EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

Kdz Ereğli İtfaiyesi'nden kedi kurtarma operasyonu

Kdz Ereğli İtfaiyesi'nden kedi kurtarma operasyonu
Gündem - 04.10.2019 Cuma 12:08  - Bu haber 73 kere okundu.
Kdz. Ereğli Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri bir iş hanının çatısından su giderine düşerek sıkışan kediyi gece yarısı operasyonuyla kurtardı.
 Kdz. Ereğli’de bir iş hanının su giderinde sıkışıp kalan kedi, itfaiyenin müdahalesiyle hayata tutundu.
Kdz. Ereğli Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri Diş Hekimi Osman Yavuz’un Hacı Muharrem pasajının çatısında kedi sıkıştığı ihbarı üzerine gece yarısı harekete geçti. İş hanının çatısından su giderine düşerek sıkışan ve ölmek üzere olduğu anlaşılan kedi, ekiplerin uzun uğraşları sonucunda sıkıştığı yerden duvar kırılarak kurtarıldı.
 
 
İtfaiye Müdürü Muhammet Ali Ateş, hayvanları koruma gününde ekiplerin bir can daha kurtardıklarını belirterek “Duyarlı vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. İtfaiye olarak bir canı daha hayatta tutmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kediyi tedavisi için Veteriner İşleri Müdürlüğü’müze teslim ettik. Tüm hayvan severlerimizin hayvanları koruma günü kutlu olsun” dedi.
 
 

 

Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

Kasım’da başlayacak spor okulları için kayıtlar devam ediyor.
3 gün önce
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, belediyede halkın sorun ve taleplerini dinleyerek çözümleri için ilgili birimlere talimat verdi.
4 gün önce
Kdz Ereğli Belediyesi E-Devlet kapısı’nda
10 gün önce
OYAK Yönetimindeki ERDEMİR, özelleştikten sonra Kdz. Ereğli ile tüm sosyal, kültürel ilişkilerini ve katkılarını sonlandırırken KARDEMİR ile Karabük g
13 gün önce