EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

Kuzey Bakım merkezi TSE Belgesi alıyor

Kuzey Bakım merkezi TSE Belgesi alıyor
Ekonomi - 01.09.2017 Cuma 13:10  - Bu haber 619 kere okundu.
Sağlıkta TSE güvencesi

Zonguldak İli Alaplı İlçesi'nde bulunan KUZEY BAKIM  MERKEZİ  Kalite Yönetim Sistemi  kuralları ile işleyişini sürdüren sağlık merkezi.

Geçtiğimiz Hafta içinde Alaplı'ya gelen Türk Standartları Enstitüsü  Yetkilisi :Adil Işıkveren  tarafından  denetime alınan KUZEY BAKIM MERKEZİ   TSE  uygunluk belgesi  alması için çalışmalara başlandı.

Kurum Yöneticisi Serdar Demirkol, kurumun yapılaşması sürecini şöyle anlattı.

Kuzey Bakım Evi 'miz son derece insan sağlığı açısından önem taşıyan argümanlar ile donanmış olup, burada İnsan sağlığına el verişli tüm araç ve gereçlere sahibiz.Bizde yatan hastaların yaşam standartlarını    da en üst seviyeye ulaştırdık.Bizler TS EN ISO 9001 Kalite Yöntem Sistemi ile ,sağlık alanında engellilere hizmet vermekteyiz.

Kurumun Yangın İhbar ve söndürme sistemi ,Su kesilmelerine karşı 2.2 tonluk su deposu, 10 Tonluk yangın söndürme destek deposu ve 75 KW gücünde Jeneratör ile kesintisiz elektrik ve güvenli hizmet sununuyoruz.

Burada amacımız TSE Belgesi alarak, personelimizi de eğitim düzeyi en yüksek seviyeye ulaştırıp, hastalarımıza Dünya Sağlık Standartlarında bakım hizmeti sunmayı amaçlamaktayız dedi.

 

Etiketler; ereğli, tso, başkan, seçim,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

21 Eylül 2018 16:27:36 Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve beraberindeki belediye meclis üyeleri Almanya Düren Belediye Başkanı Paul Laur
2 gün önce
ALASPLI
27 gün önce
ALASPLI
27 gün önce
ERE
27 gün önce