EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

ODABAŞ TÜRK-METAL GENEL MERKEZİNDE!

ODABAŞ TÜRK-METAL GENEL MERKEZİNDE!
Gündem - 02.08.2015 Pazar 01:39  - Bu haber 600 kere okundu.
Karadeniz Ereğli’ de Türk Metal Sendikası Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş Türk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcısı oldu.
 Kdz Ereğli Haber Merkezi: Mehmet Öztürk

Karadeniz Ereğli’ de Türk Metal Sendikası Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş Türk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcısı oldu.

Uzun Yıllar Ereğli ‘de Sendikal hareket içinde Siyaset alanında da çeşitli spekülatif olaylara neden olan ve  Başta Ereğli Belediye Başkanıyla kavgasıyla ünlenen Odabaş’ın yerine Başkan olması beklenen  isimler arasında da; Yakup Yılmaz ,Genel Sekreter : Metin Ercan ve Erdemir’de mühendislerle kavgasıyla ünlü Mustafa Yıldız’ın adı geçiyor.

ERDEMİR  İŞÇİSİ TÜRK METAL  VAKASI YAŞAYACAK MI?

Yeni dönemde büyük bir değişim bekleyen Erdemir’de Odabaş’tan boşalan başkanlığa gelecek kişinin ilçe siyasetinde rol alması mı, ya da İşçi Hakları ile mi ilgileneceği merak ediliyor.

Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

Alaplı'da İyi Parti İlçe Başkanının parti içinde demokrasiyi kendi ekseninde
20 gün önce
Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, CHP grubu adına Belediye Meclis üyesi Özkan Özyağcı tarafından mahkemeye verilen Kent Meydanı ve Cami pro
3 ay 11 gün önce
Karadeniz Ereğli CHP ilçe Başkanı Sertan Ocakçı ‘nın rahatsızlığı ilçede üzüntü ile
3 ay 25 gün önce
21 Eylül 2018 16:27:36 Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve beraberindeki belediye meclis üyeleri Almanya Düren Belediye Başkanı Paul Laur
21 Eylül 2018 Cuma