EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

Özcan'dan Çakır’ın atanmasına sert tepki..

Özcan'dan Çakır’ın atanmasına  sert tepki..
Gündem - 02.08.2018 Perşembe 00:02  - Bu haber 631 kere okundu.
niyazi özcan

Ak Parti’den milletvekili aday adaylığı yapan Niyazi Özcan bugün bir yazılı açıklama ile Ak Parti İlçe Başkanlığına tekrar Fatih Çakır’ın atanmasına tepki gösterdi. öğrendim.

Çakır’ın atanmasına çok sert tepki..

Ak Parti’den milletvekili aday adaylığı yapan Niyazi Özcan bugün bir yazılı açıklama ile Ak Parti İlçe Başkanlığına tekrar Fatih Çakır’ın atanmasına tepki gösterdi. İşte Özcan’ın o yazılı açıklaması:

EREĞLİ’NİN MİLLETVEKİLİ YOKMUŞ..

Bugün sosyal medya ve basında yer alan bir haberde Sayın Fatih Çakır’ın yeniden ilçe başkanlığına atamasının yapıldığını öğrendim. Kendisine hayırlı olmasını diliyorum. Bu gelişmenin ardından Ak Parti Milletvekillerimiz Sayın Polat Türkmen ve Sayın Hamdi Uçar’ı telefonla aradım. Kendilerine durumu anlattığımda her iki milletvekilimizde kesinlikle bu durumdan haberleri olmadığını söylediler. Şimdi seçimden önce Sayın Polat Türkmen ve Hamdi Uçar kendilerinin Ereğli’nin milletvekili olduklarını söylemişlerdi. Ancak bu gelişmeden sonra görüyoruz ki Ereğli’nin milletvekili yokmuş.

EREĞLİ’DE İLÇE BAŞKANLIĞI YAPACAK ADAM MI KALMADI?

Ak Parti’de ki görevinden Milletvekilliği aday adaylığı için İSTİFA etmiş bir ismin yeniden Ak Parti ilçe başkanlığına atanması tuhaf gelişme, bu durumdan Zonguldak milletvekillerinin haberlerinin olmaması ise çok tuhaf bir durum olarak karşımıza çıkmıştır. İstifa eden bir ismin Ak Parti’ de bir daha geri dönmediği parti geçmişinde, ne oldu da Fatih Çakır yeniden ilçe başkanlığına atandı. Ereğli’ de bu kadar partili arasında ilçe başkanlığını yapacak adam mı kalmadı. Ya da başkanlık yapacak isim mi bulamadılar. Bu durum Ak Parti’ye ciddi anlamda zarar verecektir. Şimdiden dışarıda kamuoyunda söylemler başlamıştır. Bu gidişle Ak Parti’yi Ereğli’ de bitirmek istendiğinin bir kez daha ortaya çıktığının resmidir.

MİLLETVEKİLLERİ BU DURUMA EL ATMALILAR..

Ak Parti’nin kurtulduğu günden bu yana, hiçbir menfaati ve beklentisi olmadan, kendisini bu davaya adamış bir kardeşiniz olarak, Milletvekili aday adayı olmuş ve belediyenin alınması için elini değil bedenini taşın altına koymuş bir kardeşinizim. İlçede huzur ortamının sağlanması adına tekrar konunun ivedilikle görüşülerek Ereğli’ de yaşayan insanların beklentilerine cevap verecek bir sonuç beklemektedir. Buradan Milletvekillerine seslenerek bu duruma el atmaları gerektiğini savunuyor, Ak Parti ilçe teşkilatının başına yapıcı ve toparlayıcı bir ismin getirilerek birlik ve beraberliğin sağlanmasını diliyorum.

 

Etiketler; ereğli, alaplı, köy, su,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

Ereğli'de DYP İlçe Başkanı Mustafa Danışmaz sosyal medya ile kamuoyuna çağrıda bulundu. Ereğli Devlet Hastanesi'nde
3 gün önce
ereğli de tarih yok ediliyor
5 gün önce
ereğli de tarih yok ediliyor
5 gün önce
Alaplı Muhtarlar
6 gün önce