EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

PAZAR YERİ ESNAFI AKILLANDI MI?

PAZAR YERİ ESNAFI AKILLANDI MI?
Ekonomi - 18.06.2015 Perşembe 19:57  - Bu haber 942 kere okundu.
Karadeniz Ereğli’nin mevcut Pazaryerinin, yeniden yapılması için
 Karadeniz Ereğli’nin mevcut Pazaryerinin, yeniden yapılması için Yeni Pazaryeri Proje İhalesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve Ölçü Mimarlık Firması Müdürü Şehnaz Fırat arasında imzalandı.

Sözleşmenin Ereğli’ye hayırlı olmasını dileyen Başkan Uysal, konuya ilişkin açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

“Ne zaman pazaryerine gitsek esnaflar, ‘Yeni pazar ne zaman yapılacak?’ diye soruyordu. Bizde Yeni Pazaryeri için gerekli tüm çalışmalarımızı yaptık. ‘Pazarı en iyi onlar bilirler.’ diyerek pazarcımızın görüşünü de alıp yeni projemizi şekillendirdik.

İlçemizin Bağlık Mahallesi sınırlarında bulunan mevcut pazaryerinin yerine, pazar kültürümüzü koruyacak ve uzun yıllar halkımızın ihtiyaçlarına cevap verecek, içerisinde alış-veriş dükkânlarının, yürüyüş ve dinlenme alanlarının ve altında ihtiyacı karşılayacak ölçüde Kapalı Otopark Alanlarının da bulunduğu Yeni Pazaryeri Proje İhalemiz sonuçlandı ve imza altına alındı.

 

Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

Alaplı'da İyi Parti İlçe Başkanının parti içinde demokrasiyi kendi ekseninde
20 gün önce
Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, CHP grubu adına Belediye Meclis üyesi Özkan Özyağcı tarafından mahkemeye verilen Kent Meydanı ve Cami pro
3 ay 11 gün önce
Karadeniz Ereğli CHP ilçe Başkanı Sertan Ocakçı ‘nın rahatsızlığı ilçede üzüntü ile
3 ay 25 gün önce
21 Eylül 2018 16:27:36 Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve beraberindeki belediye meclis üyeleri Almanya Düren Belediye Başkanı Paul Laur
21 Eylül 2018 Cuma