EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

ŞENGÖNÜL “ERDOĞAN HIZIR DEDEDİR!”

ŞENGÖNÜL “ERDOĞAN  HIZIR DEDEDİR!”
Gündem - 26.06.2015 Cuma 20:30  - Bu haber 1716 kere okundu.
Verem Savaş Derneği Başkanı Erdoğan’a İstanbul’daki İş Dünyasından ramazan yardımı desteği.
 Verem Savaş Derneği Başkanı Erdoğan’a İstanbul’daki İş Dünyasından ramazan yardımı desteği.
 
 

Karadeniz Ereğli Verem Savaş Derneği Başkanı, aynı zamanda YARKİM KİMYA Bölge Koordinatörü Hasan Erdoğan Firma Sahibi Murat Şengönül’e teşekkür plaketi verdi. Verem Savaş Derneği Onur Üyesi olan Şengönül’e plaketini veren Hasan Erdoğan Şunları söyledi.” Bilindiği gibi biz Karadeniz Ereğli’de 100 bin kşiye Verem taraması yapan bir derneğiz. Çevrede aç kalan, açık kalan, evi yanan insanlara yardımcı olmamızda her bize alanda   destek veren Murat Şengönül gibi iş adamlarımız sayesinde ; Başta Fazlı Erdoğan, Wosvagen bayi İlhami Yazıcıoğlu, Eczacı Kemal Haberal, Aygün Market Süleyman Aygün, Tatsan sahibi Hüseyin Tatlı gibi yardımseverler sayesinde halka hizmet etmeye devam ediyoruz.” Dedi.

YAR KİM KİMYA Sahibi Murat Şengönül’de düşüncelerini şöyle açıkladı; ”Buraya kadar gelerek bana böylesine güzel bir plaketi layık gören Hasan beye teşekkür ederim.

Siz ona Verem Dede diyorsunuz. Ben ona” Hızır Dede” diyorum bizim görmediğimiz, bizim ulaşamadığımız yerlere ulaşıp bizim adımıza yaptığı yardımlardan dolayı müteşekkirim. Her zaman yardımlarımız devam edecek.” dedi

Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
: