EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

SOKAK SATICILARINA DAHA ÇAĞDAŞ HİZMET

SOKAK SATICILARINA DAHA ÇAĞDAŞ HİZMET
Gündem - 27.06.2019 Perşembe 13:46  - Bu haber 130 kere okundu.
Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık,El İşleri pazarı için sahilde yeni düzenleme yaptı

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık,El İşleri pazarı için sahilde yeni düzenleme yaptı.Sahil Bandında bulunan el işleri Pazar'na daha çağdaş ve insanların güneşten, yağmurdan etkilenmemesi için satış reyonları yapılarak bu alanda belediye kurallarına uygun çalışanlara dağıtımı yapılacak.

Bu konuda Belediye başkanı Halil Posbıyık'ın yaptığı açıklama şöyle;

"Yeni dönemde halkımızın da taleplerini dikkate alarak sahil bandımızda düzenlemeler yapıyoruz. Bu kapsamda, el işi ürün satıcılarımız yeni yerlerine ve yeni stantlarına kavuşuyor. Belediye başkanı olduğum ilk günden itibaren sahip çıkmaya çalıştığımız el işi ürün satıcılarımız sıcağın altında bekliyorlardı. Şimdi ağaçların gölgesinde daha modern yaptırdığımız, eşyalarını da koyabilecekleri, dolapların bulunduğu yeni stantlarla birlikte yer gösterdik. El işi ürün satıcılarımızın aramıza nifak sokmak isteyenlerin oyunlarına gelmeyeceğine inanıyorum. Yeni yerlerine taşındıklarında göreceksiniz teşekkür edeceklerdir."

 

Etiketler; ereğli, iftar, posbıyık, kadir,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

Kdz. Ereğli Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda ‘Cumhuriyet Yürüyüşü’ düzenliyor, ardından Oğuzhan Koç konser verecek.
4 saat önce
Kdz.Ereğli Belediye Başkan Halil Posbıyık, muhtarlar günü nedeniyle Kdz.Ereğli Muhtarlar Derneğini ziyaret ederek, çiçek takdiminde bulundu
4 saat önce
Kdz. Ereğli Belediye Meclisi olağanüstü toplanarak Barış Pınarı Harekatı’na destek verdi. Belediye Başkanı Halil Posbıyık “Her şartta şanlı ordumuzun
7 saat önce
Çaycuma Belediyesi Ankara Büyük şehir Belediyesi ile kardeş belediye oldu.
3 gün önce