EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

T S O 'YA ERDEMİR MÜDAHALESİ İDDİASI!

T S O 'YA ERDEMİR MÜDAHALESİ İDDİASI!
Gündem - 28.08.2017 Pazartesi 15:52  - Bu haber 884 kere okundu.
ÖZCAN ;ERDEMİR ,BURJUVA İŞ ADAMLARI İÇİN DÜĞMEYE BASTI DEDİ!

 

ÖZCAN ;ERDEMİR  ,BURJUVA İŞ ADAMLARI İÇİN  DÜĞMEYE BASTI DEDİ!

Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine 1.5 ay kala adaylar netleşmeye başladı.

İlk açıklamayı Yapan Niyazi Özcan sonrası Arslan Keleş'in basın toplantısı dikkat çekti.

Yaşar Tetiker'e karşı aylardır bayrak açan Niyazi Özcan Halkpostası ve Medya67 Gazetesi yetkililerine şok edici açıklamalarda bulundu.

BURJUVA ADAYLARI

Niyazi Özcan ; Ereğli'de benim yıllardır dile getirdiğim bir şey var.Ereğli TSO 'da 1780 Kişi mevcut var.Bunların 30-40'ı Büyük iş adamı.Bunlar Burjuvalar.

Ama tabanda emeği ile geçinen, üretimleri ile iş yapan 1300 kişi maalesef orta ölçekli iş yeri sahipleri. Ben 3-5 Burjuvanın değil, tabanın adayıyım.Ben Yıllardır TSO 'da yaşanan duyarsızlık için adayım.4 yıldır mücadele ediyorum.Ben TSO üyelerinin sorunlarını biliyorum.

EREĞLİ'Yİ DÜZCE SANAYİ KONUMUNA GETİRECEĞİM.

Ereğli'de TSO' nun başarısızlıklarından birinin Hükümetler ve Milletvekilleri ile diyalog yerine kavga ettiğine işaret eden Özcan, "Ben Ereğli'de iş dünyasının önünü açacağım.Eğer Ereğli'yi düzce gibi yapmazsam namerdim." dedi.

ERDEMİR BASKI YAPIYOR!

TSO Başkan adayı Niyazi Özcan ilginç bir iddia bulundu.

Niyazi Özcan;" Benim adaylığımı engellemek için Erdemir 'le kol kola olan Burjuvalar :Yaşar Tetiker,Abdurahman  Çınar,İrfan Erdem, Erdemir tarafından görevlendirildiler.Bazı iş adamlarına tehdit ve şantaj baskısı yapıyorlar.Ama onlar bilmiyorlar ki, ben tabanın adamıyım!"dedi.

Bayramdan sonra kamuoyuna çok ciddi bilgiler sunarak," bu çemberin içinde olanların ne yaptıklarını açıklayacağım." dedi.

Etiketler; ereğli, tso, başkan, seçim,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

21 Eylül 2018 16:27:36 Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve beraberindeki belediye meclis üyeleri Almanya Düren Belediye Başkanı Paul Laur
2 gün önce
ALASPLI
27 gün önce
ALASPLI
27 gün önce
ERE
27 gün önce