EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

TUĞBA POSBIYIK A ŞİFALAR DİLİYORUZ

  TUĞBA POSBIYIK  A ŞİFALAR DİLİYORUZ
Gündem - 11.07.2015 Cumartesi 01:04  - Bu haber 1758 kere okundu.
Karadeniz Ereğli'yi 20 yıl Belediye Başkanı olarak yöneten Eski Belediye Başkanı Halil Posbıyık ile CHP24. Dönem Milletvekili
 Karadeniz Ereğli'yi 20 yıl Belediye Başkanı olarak yöneten  Eski Belediye Başkanı Halil Posbıyık ile  CHP24. Dönem Milletvekili adayı Neriman Posbıyık'ın kızları Tuba Posbıyık, aniden baygınlık geçirdi. Acilen derhal hastaneye kaldırılan  ve Acilen ameliyat edilen Tuba Posbıyık, yoğun bakıma alınarak ameliyat edildi..

 

Posbıyık ailesine ikiz bebeklerle sevince boğan Tuba Posbıyık, Bodrum’da tatillerini sürdürdükleri sırada aniden bir baygınlık geçirdi. Hemen hastaneye kaldırılan Tuba Posbıyık'ın beyninde bir rahatsızlık tespit edildi.

 

Eski Başkan Posbıyık  ile yaptığımız telefon görüşmesinde acilen İstanbul'a getirilerek, ameliyata alınan Tuba Posbıyık, 5 saat süren ameliyattan çıktığı belirtildi.

 

Halkpostası Gazetesi Sahibi,Mehmet Öztürk , Medya 67 Gazetesi Sahibi Rabiye Öztürk  telefonla görüştüğü eski  Belediye Başkanı Halil Posbıyık’tan kızının durumu ile ilgili bilgi alarak, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

 

Halil Posbıyık, Mehmet Öztürk’le  görüşmesinde , ameliyatın başarılı geçtiğini belirterek, doktorlar ameliyatın  tam istedikleri  gibi  iyi geçtiğini  söylediler. Bu bizi biraz rahatlattı. Rahatsızlığının iyi huylu olduğunu öğrendik şükürler olsun. Uyandırma odasından yoğun bakıma alındı. Daha sonraki gidişata göre yoğun bakımdan çıkaracaklar” dedi.

 

Sayın Tuğba Posbıyık’ın bir an evvel iyileşerek aramıza dönmesi için acil şifalar diliyor, Posbıyık ailesine geçmiş olsun temennisi ile sağlık ve mutluluklarının devamını diliyoruz.

Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
: