Makale Kategorileri
 
EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

UÇAR ,ZONGULDAK'TAN UTANMAKTA HAKLI !!!

Mehmet ÖZTÜRK
Köşe Yazıları - 24 Şubat 2019 Pazar - 23:48:37  - Bu makale 928 kere okundu.
Mehmet ÖZTÜRK 
mehmet195867@hotmail.com.trYa rab,sen

Ya rab,sen nelere kadirsin de; Bu millet kadir olduğun gücün ne olduğunu bilmiyor.

AK Parti Zonguldak Milletvekili,aynı zamanda Eski AK Parti İl Başkanı :Hamdi Uçar, Zonguldaklı olmaktan utanıyormuş...

Buna gülsem gülemiyorum.Yuhh desem duymaz!

Halın onuru ve duyguları ile oynamaktan ,gözümüze baka ,baka yalan söylemekten zevk alan Sayın Uçar, her halde uçuş rotasını kaybetti!!!

 

Sayın Vekil,2002 Yılından bu yana geçen 17 Yılda tek başına iktidar olan Zonguldak'ta ,madenleri kapatırken İl Başkanlığı yapmadı mı?

Ereğli'de Erdemir'i özelleştiren Hükümetin partisinde değil miydi?

Tersaneler kapanırken o ne görevi yapıyordu?

Zonguldak ekonomisi çökerken görmezden gelen ,Zonguldak'ın 25 belediyesinin kaçının başarısında nasıl imza attı da ,CHP'li Zonguldak belediyesini ,diğer belediyelerden farklı olarak ele aldı? Merak ederim.

Merkezde hayata proje geçmediyse sen hangi projeyi sundun da ,o yapılmadı.

Tabi, utanman lazım.Zonguldaklı olmaktan.Çünkü, sende diğer Zonguldaklı vekiller gibi,görevin sona erdiğinde ANKARA semalarında Uçarsın..

 

Bence doğru demişsin(!) Çünkü, sizin hizmet anlayışınızda Zonguldak küçüldü.Ben de utanıyorum.Ama sizden; Çünkü, 1100 işçi alacağım dediniz ,33 bin genç kapılarda sabahları günlerce..

Ben de utanıyorum Zonguldaklı olmaktan.Ama sizin icraatlarınızın sonucu kapanan iş yerlerini gördükçe!

 

 

Ne diyorsun;,  “10 yıldır bu şehirde yaşıyorum, buralıyım. Ancak utanıyorum Zonguldaklıyım demekten. Merkezde 10 yıldır hiç bir proje hayata geçmemiş. Bir tek şey söylesinler, şunu yaptık desinler. Yaptıkları hiç bir iş yoktu şimdi gömleklerini değiştirip Zonguldak halkının karşısına çıkıyorlar. Bunlara dersini Zonguldaklı halkımız 31 Mart seçimlerinde verecektir” diyorsun...
Milletvekili Hamdi Uçar, Biz AK Parti ailesi olarak 19 mahallemizden ibaret değiliz. 25 belediyemiz var. Belediyelerimizin çok daha canlı be dinamik olması için yola çıktık. 10 yıldır Zonguldak’ta çamurun içinde yaşayıp durduk. Malum belediye bizi eleştiriyor. 16 yıldır yaptığımız hizmetlerimiz anlatmakla bitmez. Bizim iktidarımızı eleştirecek bilgi ve beceriniz tok. 10 yıldır bu şehirde yaşıyorum, buralıyım. Ancak utanıyorum Zonguldaklıyım demekten. Merkezde 10 yıldır hiç bir proje hayata geçmemiş. Bir tek şey söylesinler, şunu yaptık desinler. Yaptıkları hiç bir iş yoktu şimdi gömleklerini değiştirip Zonguldak halkının karşısına çıkıyorlar. Bunlara dersini Zonguldaklı halkımız 31 Mart seçimlerinde verecektir. Zonguldak’ı küçük köy haline getirdiler, 19 mahalleden oluşan bir köy. Biz 5 yılda Zonguldak’ı parmakla gösterilen şehirler arasında göstereceğiz” diyen Milletvekili kimi kandırdığını sandı ki?

 

Yahu Zonguldak'ta ekonomi iyiydi de, halk keyfinden mi göç etti?

Zonguldak'ın Nüfusu kaç?

Düne kadar göç alan il neden göç veriyor?TTK üzerinde oynanan oyunları unutan iktidar değil de başka bir güç mü vardı.

Ereğli 31 Mahalle Sayın Vekil.Bu ilçeden 10 bin insan göçtü.Sizler hiçte söylediğiniz lafın nereye gittiğini hesap etmeden atıp tutuyorsunuz.

Biz şaşkınız.17 Yıllık hükümetin gücünü bu ili küçültmek için kullanan başka bir etmen vardıysa siz neredeydiniz?

Adama gülerler.

Sizi kim yönlerdi de bu kadar yanlış bir cümle kurdunuz?

 

 

 

 
Diğer tüm yazıları için buraya tıklayın!
Etiketler; şehit, recep, turan, alaplı,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
: