EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

ÜNAL'IN REİS ÇAĞRISI TUTTU!!!

 ÜNAL'IN REİS ÇAĞRISI TUTTU!!!
Gündem - 27.06.2018 Çarşamba 22:25  - Bu haber 518 kere okundu.
Haziran 2018 24 Pazar Günü

Haziran 2018 24 Pazar Günü yapılan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Seçimleri öncesi Halkla buluşmalarında "Yapılacak olan seçimlerde cumhurbaşkanına oyunuzu verebilirsiniz.Milletvekilliğinde bana verin!" konuşmaları ilk önce bizim yayın organlarımızda, daha sonra da FOX TV'den Sabah Gazeteleri'nde yer almıştı.

CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş'ı dinleyen Halk onun dediğini yaptı. Zonguldak'ta AK Parti Büyük oy farkıyla(30.00 oyla) seçimi aldı.AK Parti daha önce 3 Milletvekilliği sayısını korudu.

CHP ise Ünal Demirtaş'ın ;"Ben Ereğli Milletvekili adayınız Yalı Boyundan'ım!" sözlerine rağmen, halkta karşılığı olmadığı için ,Ereğli Köylerinde hezimete uğrarken, merkez 31 mahallede 25'in AK Parti sandıklardan birinci çıktı.

Bu da gösterdi ki, Medya67 ve Halkpostası Gazeteleri'nin haberleri doğrulanmış oldu.

HALK NE DEDİ?

Seçimden hemen 1 gün sonra yaptığımız görüşmelerde, coğu CHP'li vatandaş; "Biz burada baştan kaybettik.Şimdi tüm gözler Ankara'da.Korkumuz o dur ki, Zonguldak Milletvekili Ünal Bey Partiden istifa edip,AKP' ye geçmez.O zaman biz de Sayın Kılıçdaroğlu'nu affetmeyiz.Bu sürece dikkat edeceğiz! " diyerek kuşkularını da dile getirdiler.

 

 

 

Fotoğraf altı: Sayın Kemal başkanım.Ben gereğini yaptım.Cumhurda Reis'e oy verin,Vekillikte bana oy verin ." dedim ama onlar vekillikte de bana oy vermediler.Kandırıldım!!!

Etiketler; ereğli, tso, başkan, seçim,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, CHP grubu adına Belediye Meclis üyesi Özkan Özyağcı tarafından mahkemeye verilen Kent Meydanı ve Cami pro
2 ay önce
Batı Karadeniz TGF'nin antidemokratik uygulaması karşısında 'Tek Bilek' oldu!..
2 ay 1 gün önce
Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası liderliğinde kentin ileri gelen oda ve STK’ları istişare toplantısında buluştu..
2 ay 1 gün önce