EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

ÜSTÜN NESİL KOLEJİ PERİŞAN ETTİ

ÜSTÜN NESİL KOLEJİ  PERİŞAN ETTİ
Gündem - 04.01.2019 Cuma 09:09  - Bu haber 180 kere okundu.
Karadeniz Ereğli'ye bağlı Gülüç Beldesi'nde bulunan ÖZEL ÜSTÜN NESİL KOLEJİ kendisine

Karadeniz Ereğli'ye bağlı Gülüç Beldesi'nde bulunan ÖZEL ÜSTÜN NESİL KOLEJİ kendisine iş yaptıran esnafı perişan ettiği konusunda Ereğli Esnaflarından TEZEL MOBİLYA sahibi Kerem Ödemir 'in babası Muharrem Özdemir gazetemizse verdiği demeçte dolandırıldığını ve 40 bin tl zarar yüzünden aracını sattığını söyledi.

Bundan 1.5 yıl önce Okulun açılışı esnasında ,okulun iç mobilyalarını ve kantinini yapan Özdemir, Okulun ilk sahibi Mustafa Gönen'in okulu eşinin üzerine yaparak, alacaklıları oyaladığını söyledi.

Özdemir; Ben okulun ilk açılışında tüm mobilya aksamının tamamına yakınını ben yaptım. Mutfak malzemeleri için vitray ve mermer tezgahların, Çelik kapıların temininden sorumlu olduğumdan, okul adına yaptığım tüm harcamaların karşılığını alamayarak, bu kurumlara olan borçlarım yüzünden verdiğim çek ve senetleri geri almak zorunda kaldım.Karşılığını özemek için aracımı sattım." dedi.

Üstün Nesil Koleji yüzünden Oğlunun üzerine olan iş yerinin zor günler yaşadığını söyleyen Özdemir, alacağını almak için İcraya baş vurduğunu da söyledi.

Öte yandan Üstün Nesil Koleji'nin nasıl kim adına çalıştığı da sorun olurken, bu konuda çok şikayetler olduğu ve çalışanlarının da maaş almada sorun yaşadığı da edinilen bilgiler arasında.

 

Üstün Nesil Koleji' nin Şehri Kitap Evi' ne yapılan işlerin da karşılığını alamayan Mobilyacı Özdemir, eğitim kurumunun kendisini iflasa sürüklemeye varan sorumsuzluğu karşısında devletin duyarlı olmasını beklediğini ,aksi takdirde iflasla karşı karşıya kalma tehlikesi içinde olduğunu vurguladı.

Etiketler; şehit, recep, turan, alaplı,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

 
Haber İle ilgili Diğer Fotoğraflar
 
Haber İle ilgili Diğer Videolar