EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

UYSAL, 134 ÇOCUĞU ADAM ETİ!

UYSAL, 134 ÇOCUĞU ADAM ETİ!
Gündem - 27.07.2015 Pazartesi 04:26  - Bu haber 730 kere okundu.
Kdz. Ereğli Belediyesi tarafından her sene geleneksel olarak düzenlenen Toplu Sünnet Şöleni, bu yılda Amfi Tiyatro’da gerçekleştirildi.
 Kdz. Ereğli Belediyesi tarafından her sene geleneksel olarak düzenlenen Toplu Sünnet Şöleni, bu yılda Amfi Tiyatro’da gerçekleştirildi.

Eski Belediye Binası önünden gezi trenine bildirilen 134 çocuğa, aileleri de belediye ve kendi araçlarıyla eşlik ederek konvoy halinde şehir turu attı.

Amfi Tiyatro’da Mezarlıklar Müdürü Müftü Metin Avcı’nın duasıyla başlayan etkinlikler öncesi konuşan Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, “Bu yıl 21.gerçekleştirdiğimiz Toplu Sünnet Şöleni kapsamında 134 çocuğumuzu sünnet ettirmenin gururunu yaşıyoruz. Şölenden çocuklarımız ilçemizdeki özel hastanelerde önceden belirlenen günlerde sünnet ettirilecek. Bu yöndeki tüm hazırlıkları tamamladık” dedi.

Çocuklara bisiklet ve futbol topu hediye eden Başkan Uysal, ailelerle ve çocuklarla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Etkinliğe AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve Eşi Sevim Uysal, AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır Belediye Başkan Yardımcıları, Daire Müdürleri ile bazı Belediye Meclis Üyeleri ve sünnet olacak çocukların aileleri katıldı.

Öte yandan Suruç’ta yaşanan katliam nedeniyle sünnet şölenindeki eğlenceler iptal edildi.

 

 

Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

Alaplı'da İyi Parti İlçe Başkanının parti içinde demokrasiyi kendi ekseninde
20 gün önce
Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, CHP grubu adına Belediye Meclis üyesi Özkan Özyağcı tarafından mahkemeye verilen Kent Meydanı ve Cami pro
3 ay 11 gün önce
Karadeniz Ereğli CHP ilçe Başkanı Sertan Ocakçı ‘nın rahatsızlığı ilçede üzüntü ile
3 ay 25 gün önce
21 Eylül 2018 16:27:36 Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve beraberindeki belediye meclis üyeleri Almanya Düren Belediye Başkanı Paul Laur
21 Eylül 2018 Cuma