EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

UYSAL DAN ŞOK İDDİA !

 UYSAL  DAN ŞOK İDDİA !
Gündem - 17.07.2015 Cuma 02:12  - Bu haber 1693 kere okundu.
AK Parti eski kurucularından Mustafa Uysal,Ereğli’ de Yusuf Kalay’ın yaptığı İnşaatın gömü yapıldı sorularıyla kamuoyuna maddelik mesaj verdi.
 AK Parti eski kurucularından Mustafa Uysal,Ereğli’ de Yusuf Kalay’ın yaptığı İnşaatın gömü yapıldı sorularıyla kamuoyuna  maddelik mesaj verdi.

7 Maddelik Facebook yazısında GÖMÜ   (defineden ) bahsedilirken,  yazısı arasında tehditlerden de bahsedilmesi şaşkınlık yarattı. Ereğli’ de Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Uysal’ın  önemli mesajlar alması da istenmesi yakında büyük bir felaketi çağrıştırdığı dikkat çekti.

Öte yandan Ereğli Savcıları göreve çağrıldı.

İşte O yazı;

“İlçe Başkanı Fatih Çakır...

1- Öncelikle önümüz bayram. Bayramın şimdiden mübarek olsun. Bayramda bol bol köy ve belde ziyaretleri yap. Ancak Yönetim Kurulunu ihtar et, bari bayram programlarına katılsınlar. Bak bizim köy bayramlarımızda yeme içme köy evinden. Masraf yok,Sıkıntı yok. Hem misafirperverdir insanlarımız. Önümüzde erken seçim görünüyor, enazından Köylümüz yönetim Kurulu Üyelerini tanısın. Milletvekilliği için istifa ettiğinde yerine yönetimden birini yazdıracaksan şimdiden tanıtımını yap onun. Böylelikle kaynaşma olur, bunlar seçimlerde artı getirir.

2- Erken seçimde senin milletvekili adayı olmanı söylüyorlar. Sen öyle herkese inanma. Millet sırasını bekliyor. Hani milletvekili adaylarına, aday belirleme sürecinde loy loy yaptın yaa.. Şimdi herkes sana loy loy yapmayı bekliyor. Hem o süreçte belki ağabeylerin orada olmayabilir, mazallah hazır koltuğundan olursun. Dikkat et...

3- Eğer beni dinlemez aday olursan, sen aday olmazsan kim aday olsun sorusuna Faruk Çaturoğlunu söyle. Faruk Çaturoğluyla da kanka olmayı başardın, o senin ismini, sende onun ismini söylersin olur biter. Bir kerede yanlış yapma yürüdüğün insanlara. Hoş sen gülerken ısırmasını bilirsin, mutlaka onunla da ilgilide bir çalışman vardır. Amaaan fatihim onuda ben mi düşüneyim, Çaturoğlu düşünsün....

4- Yaa Fatihim senle ilgili aleyhte yazınca tepki yok, lehine yazınca bana çok kızıyorlar. Seni sevmiyorlar kardeşim benden söylemesi. Belediye Başkanıyla muhalif meclis üyesini arasını yaptığın için yazı yazdım, muhatabın çok zoruna gitti. Ben nedenini anlamadım, biliyorsan lütfen bana anlatırmısın?

5- Parti içinde ve Belediyede cadı avına başlamışsınız. Benim bu bilgileri nereden aldığımı merak ediyormuşsunuz. İnanın özel bir çabam yok. Ereğlideki insanlar sizleri ve belediye ekibinizi o kadar çok benimsemişlerki, hergün şok olacağım yeni bilgilerle donanıyorum. Ama bir tiyo vereyim, aynı zamanda siyasi tecrübemle konuşayım. Size en yakın görünen , Sizi ençok alkışlayan ve size ençok yalakalık yapıp, içten içe sizden intikam almak isteyenlerden.... smile ifade simgesi

6- Genel Merkezde çok güçlü olduğunu söylüyorsun, arkadaş o kadar güçlüysen İlçe Başkanlığı sana yetermi? Bağla işini Bakan Yardımcısı ol, Müşteşar ol, SGK Genel müdürü ol. Bari birilerine faydan olur.

7- Genel Müdürlük deyince aklıma geldi, Bu sıralar SGK İl Müdürlüğündeki işlerini hala çözemedin mi ? Bak birkaç yıl öncede Kaymakamlık binasındaki işlerini de çözememiştin!!! Önceleri Kaymakamlık binası, şimdi SGK İl binası.... maşallah çok çabalıyorsun haa... Bu arada hayırdır rejim, zayıflama çabaları felan?? Bırak rejimi sen bayramda verilen ikramları ye..

Nasıl olsa bırakmaya alıştın sen. Sonra halden düşer gözlerin kararır Fatihim dikkat et... Bu işler sakat kardeşim, bırak sen bu işleri. Abin olarak sana söylüyorum. Yönetimindeki abilerini örnek alma, onlar bu yanlışlarıyla nam yapmışlar, bari sende nam yapma.....

Bunlar sana bayram ikramım, Bayram Hediyeni sonra vereceğim. Öpenlerin çok olsun kardeşim. Sen yinede dikkat et, Demedi deme Fatihim dikkat et....Demedi deme....”

Yukarıdaki yazıda 7. Maddenin açılımı için Uysal’ın başkan Uysal’ı uyarması da dikkat çekti.

Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
: