EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

UYSAL'DAN BEKLENMEYEN ÇIKIŞ

UYSAL'DAN BEKLENMEYEN ÇIKIŞ
Siyaset - 21.02.2019 Perşembe 23:08  - Bu haber 692 kere okundu.
İZLEYENLER ŞAŞKINA DÖNDÜ

 

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Dr.Hüseyin Uysal BBP Seçim Bürosu açılışında esti,esti gürledi.Kendisine yapılan eleştirilere hicivli cevaplar veren Uysal, Yatları, katları olan zenginlikleriyle  adlarını duyuran başkanlardan söz etti.

"Onların yatları var,benim çek yatlarım var."       

        

Onların arabaları, atları var benim ne atım. Nede arabam var." diyerek yaptığı konuşmasında sık sık kendisine yapılan eleştirilere cevap verdi.

Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, “Bizim mücadelemiz koltuk, makam mücadelesi değil. Bizim mücadelemiz memleket meselesi. Bizim davamız haklı. Davamız, bayrağımız, ezanımız bizim davamız. Sizler bizi tanıyorsunuz. Bizim dilimiz aynı, benim dilim sizin diliniz. Bizim üslubumuz sizin üslubunuz. Benim duruşum sizin duruşunuz. Benim duruşum belli. Belki beni bu yüzden sevmediler” dedi.

Büyük Birlik Partisi Belediye Başkanı Adayı ve Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal,Devrek Yol Ayrımı mevkisinde seçim bürosu açılışı gerçekleştirdi. Açılışa BBP Genel Sekreteri ve Genel Başkan Yardımcısı Üzeyir Tunç, BBP Genel Başkan Başdanışmanı Tolga Aral, BBP İl Başkanı Ahmet Çolak, BBP Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Turabi Çelik, parti yöneticileri, partinin belediye meclisi ve il genel meclisi üyesi adayları ve beş yüz civarında partili katıldı.

Açılış öncesinde saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okunmasının ardından BBP Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Turabi Çelik ve İl Başkanı Ahmet Çolak birer selamlama konuşması gerçekleştirdi.

TUNÇ: “ÖLÇÜYÜ KORUYUN!”

Büyük Birlik Partisi Genel Sekreteri ve Genel Başkan Yardımcısı Üzeyir Tunç, açılışta yaptığı konuşmada “Hepimiz 31 Mart’ta yeni bir seçim, yerel bir seçim ve şehrüleminlerin seçileceği bir seçimi yaşayacağız. Burada bu seçimleri daha ömrü olan çok yaşar. Tabii ki herkesin kalbinde bir parti vardır, bir isim vardır, bir şahıs vardır. Sandığın başına gittiğinde hür iradesiyle oyunu ona kullanacaktır. Ama sakın ola ki birbirinizi kırmayın, birbirinizi üzmeyin. Dostlar, arkadaşlar, kardeşler, bu seçimler biter, siz size kalırsınız, bu öçüyü iyi koruyun” dedi.

 
 

 

Etiketler; şehit, recep, turan, alaplı,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

 
Haber İle ilgili Diğer Fotoğraflar
 
Haber İle ilgili Diğer Videolar